motoger

Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL
Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
gielda czesci
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto szrot
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
części moto2
moto2
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części
auto części poznań
auto części
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
auto części warszawa

Cena Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo Cena

Sprzedawcy części samochodowych Volkswagen Polo i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Klimatyzacja - sprężarka. Najlepsze części w kategorii Układ chłodzenia. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-18 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Klimatyzacja - sprężarka do Volkswagen Polo II FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL 2.3 1993 SUV. Tanio Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL 2.3 1993 SUV. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.3 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1992. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia SUV i ten samochód produkuje Volkswagen. Ten model Polo pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów klimatyzacja - sprężarka i teraz mogłem naprawić samemu Volkswagen Polo wersja II FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volkswagen Polo. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Polo ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Volkswagen Polo. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić klimatyzacja - sprężarka do Polo. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma klimatyzacja - sprężarka. Już nie szukam klimatyzacja - sprężarka wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak nie dostanę klimatyzacja - sprężarka na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Volkswagen Polo. Nadszedł czas znaleźć klimatyzacja - sprężarka. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Volkswagen Polo. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą klimatyzacja - sprężarka w Volkswagen Polo. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę klimatyzacja - sprężarka do Volkswagen Polo. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie klimatyzacja - sprężarka. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Chyba największa ilość klimatyzacja - sprężarka. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klimatyzacja - sprężarka Volkswagen Polo II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl